Okazion apartament i mrekullueshem Lungo Mare Vlore.

Publikuar nga blej from Vlorë 137

Detajet e reklamës

Okazion apartament i mrekullueshem Lungo Mare Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, ka pamje ansore nga deti dhe ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te shetitores. Siperfaqa 67 m2 eshte 1+1, por ajo qe e karakterizon kete apartament eshte mobilimi mjaft cilesor dhe modern i tij. Shitet i mobiluar, ndodhet prane shkolles se marines. Cmimi 45000 Euro. Kontakto. Email . blejshes1@gmail.com Cel ose Whatsapp, 0695445009

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt