OKAZION, APARTAMENTE PER 700 EURO/M2 TEK ALI DEMI

Publikuar nga Chat from Tiranë 708

Detajet e reklamës

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi Mangalem21, sipermarrje e KONTAKT Shpk. Kane nisur punimet per ndertimin e 5 objekteve te para qe pritet te perfundojne deri ne Nentor 2019. Apartamenti dorezohet me dritare alumin termik, dopio xham me gaz argon dhe dera kryesore do te jete e blinduar. Dyshemeja do te jete e shtuar me parket laminat ndersa banja e kompletuar me hidrosanitare dhe bolier dushi. Apartamenti do te kete keto vecori: 1. Siperfaqe 79,2 m2 2. Hapesira 2+1 3. Kati 4 4. Shkalla 4 5. Cmimi per m2=700 Euro 6. Orientimi jug-perendim Per me shume informacion telefononi ne: 0697293067

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0