okazion TOYOTA Yaris

Publikuar nga Alfred Alla from Durrës 1748

Detajet e reklamës

shitet makina e vitit 2001/2002 me aier condicio er makina osht shum e mbajtur si nga mrena gjithashu dhe nga jashte me letra te sa po prera dhe sherbime te sa po bera ne kohe reale makina osht benzine me motor 1.3 makina me disje alumini dhe gomat e sa po nrruara ndollet ne manez shitet per arsye mos perdorimi osht e gateshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tel : +355675966085 fationi

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0