Pallatet Agimi, Jepet Me Qira Apartament 1+1

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 411

Detajet e reklamës

Pallatet Agimi, Jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim, pallat ekzistues. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet (ajrim natyral). Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Cmimi: 310 euro/muaj. Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavia ne nr 0692176666

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko