Pallatet Cabej, Shitet Apartament 2+1, 76.5 M2

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 658

Detajet e reklamës

Ne Misto Mame prane pallateve Cabej, shitet apartament 2+1. Apartamenti eshte i super organizuar ne : nje ambjent dite sebashku me gatimin dhe ndenjen, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumie femijesh, 1 tualet ( me dritare ) dhe ballkon ne te cilin ka dalje ndenja dhe dhoma matrimoniale. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 me ashensor. Orientimi Jug - Lindje krijon nje ndricim natyral shume te mire te te gjitha hapesirave. Disponon Certifikate Pronesie. Cmimi: 42.000 euro Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0676088300.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0