Prane Fakultetit Juridik, Jepet Me Qira Apartament 2+1

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 637

Detajet e reklamës

Prane Fakultetit Juridik, jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ( njera me ajrim natyral ). Ndodhet ne katin e 8 dhe orientohet nga Jug - Lindja. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Cmimi: 650 euro / muaj Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontatkoni Glediusin ne numrin 0676022313

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0