Prapa Hipotekes, Jepet Apartament Me Qira 2+1+2 Tualete

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 639

Detajet e reklamës

Prapa hipotekes, ne rrugen Jordan Misja, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ( njeri me ndricim natyral ) dhe nje ballkon. Jepet totalisht i mobiluar ne menyre shume bashkohore, kati 1 banim, orientim Jug - Lindje. Ne cmim me apartamentin perfshihet dhe nje vend parkimi. Cmimi: 500 euro / muaj Per me shume info apo nje vizite ne prone kontaktoni Glediusin ne nr 0676022313

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0