Pu leather Case 0672033922

Publikuar nga Alfred Alla from Tiranë 286

Detajet e reklamës

PU leather Case, Case lekure per Samsung Galaxy s7 e re, ngjyrë kafe, origjinale, rezitente ndaj goditjeve dhe pluhurit, çmimi 16 mije leke! per me teper kontakt ne inbox ose ne numer telefoni 0672033922 specification Compatible Samsung ModelGalaxy S7 Type Case Function Dirt-resistant Compatible Brand Samsung Model Number For Samsung Galaxy S7/S7 Edg

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt