Rr. E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 503

Detajet e reklamës

Ne rrugen e Kavajes, prane kompleksit te ambasadave, Jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, pallat ekzistues. Organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne menyre shume bashkohore. Cmimi: 300 euro/muaj. Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Enin ne nr 0676088300

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko