Rr.Sami Frasheri, Jepet Me Qira Apartament 1+1

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 522

Detajet e reklamës

Prane shkolles "11 Janari", jepet me qira apartament 1+1, Kati 2. Apartamenti eshte i organizuar me nje sallon ndenje dhe ambjent gatimi, dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e dyte, pallat i ri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e mire dhe me te gjitha facilitetet per te pasur nje jete sa me komode. Cmimi: 500 euro/muaj Kontakto tani Glediusin ne numrin e telefonit: +355676022313 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0