Shes ps3 slim okazion

Publikuar nga Nedio from Durrës 1052

Detajet e reklamës

Shitet playstation 3 slim ne gjendje shume te mire pune i shoqeruar me dy leva origjinale, nje loje pes 2016, pes 2016(online) plus dhe shume lojra te tjera online. Shitet vetem per arsye mosperdorimi.cmimi 100 milek te gjitha i padiskutueshem. NR TEL: 0698975279

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko