Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=25000€

Publikuar nga ilir from Korçë 471

Detajet e reklamës

Do blesh nje shtepi ne korce per fundjave per pushime shiko dhe kete oferte Shiten 2 Apartamente ngjitur njeri 30m2 &tjetri 60m2=90m2=25000€ Per ate qe do te bleje 2 apartamente me hipotek te rregullt ne Korce një prone me cmim kosto ndertimi ne lagjen me te frekuentuar te qytetit Kati(-1 perdhes qe zbret me shkalle)i nje pallati te ri 3 katesh. Lagjia 2. Rr Laske Shuli Prapa Mitropolise Korce.Ndodhet 200 m larg bulevardit kryesor. Nuk është vetëm një investim i duhur por edhe nje trend per te gjitha ata qe duan nje apartament ne kete qytet te bukur e me shum zhvillim nje qytet që rrezaton qetësi & stabilitet.p Apartamentet =90 m2.Afer qendres se korces ne zonen me te mire e te frekuentuar.Apartamentet jane te ndara me murr ndares ne dy hyrje njera 30 m2 (derra e blinduar korridor banje dhome) dhe hyrja tjeter 60m2(Derra e blinduar korridor sallon guzhine dhom gjumi banje).hyrjet jane ngjitur te rregulluara dhe kompletuara . Jane te pajisura me hipoteke njera 30m2 & tjetra 60m2.Pallati i ri 3 vjecar.Aktualisht te dyja hyrjet jane te dhena me qira.Cmim i diskutueshem. Cel & Viber.+00355692137801 .

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0