Shitet Apartament 2+1 Kompleksi Tirana Golden Park

Publikuar nga Hena from Tiranë 339

Detajet e reklamës

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe totale 77.76 m2 Kati I Pare Banim, e Mobiluar ne menyre moderne, Kompleksi Tirana Golden Park, Perballe Spitalit Amerikan 3. Shitet e mobiluar totalisht 70.000 Euro. shtepia dhe mobiljet jane 6 muaj te banuara. Apartamenti ka punime ekstra si Punime gipsi, Ndricimi, patinim, Paisje Tualeti, Tende etj. Telefononi per nje vizite ne apartament ne Nr: 0696059393.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko