SHITET apartament 2+1 mbrapa policise bashkiake

Publikuar nga Roland from Tiranë 703

Detajet e reklamës

Ne Tirane mbas ish Nshrakut SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 85 m2. Apartamenti i ndodhur ne pallat te ri eshte I orientuar totalisht nga jugu dhe ka ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites. Zona eshte mjaft e aksesueshme ne te gjitha drejtimet ne kembe ose me urban. Apartamenti disponon Certifikate Pronesie. Cmimi 68.000 euro. Per cdo informacion kontaktoni ne: Cel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0