Shitet Frigorifer Kamioni

Publikuar nga Alban from Berat 135

Detajet e reklamës

OKAZION !!! URGJENT Shitet frigorifer kamioni me motor( Benz Atego 1828)3 fazor, perdoret me nafte ose me korent. Permasat jane 7.10 me 2.60 me 2.70.Mund te perdoret te montohet ne kamion ose si dhome frigoriferike.Ne gjendje shume te mire, pak ore i perdorur. I sapo ardhur nga Italia.Disponoj dhe Pedan Kamioni (Benz Atego 1828)Per me teper telefononi ne nr 0695386338

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt