Shitet lokali

Publikuar nga klodian from Tiranë 242

Detajet e reklamës

Lokali ndodhet në rrugën "Hoxha Tahsim". Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Buzë Rruge • Sipërfaqa totale: 75 m2 • Verandë: I investuar • Sistem aspirimi dhe kondicionimi .Lokali ka klientelë të ngritur prej disa vitesh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko