Shitet nje vile dy kate ne zonen e Laprakes, prane spitalit ushtarak.

Publikuar nga Agjensia Imobiliare from Tiranë 214

Detajet e reklamës

Ne Laprake, afer spitalit ushtarak, shitet nje vile dy kateshe + papafingo me nje siperfaqe banimi 301m2 dhe me siperfaqe trualli 500 m2. me certifikat pronesie. Me gjelberim dekorativ para dhe pas saj. Cmimi: 250 000 Euro Per me shume informacion apo vizit ne prone na kontaktoni: Cel: +355 69 99 32 431 Tel: +355 4 45 31 240 E-mail: info@imobiliare-emi.com

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt