Shitet shtepi 400 metra lart autostrades Durres-Tirane

Publikuar nga Roland Alla from Durrës 1248

Detajet e reklamës

Shtepia eshte e ndertuar Ne vitin 2012 me te gjithe parametrat bashkohore me projekt inxhinjerik Inxhinjer Plarent Skufi Themele per tre kate, ndertuar vetem nje kate i kompletuar me shkalle nga brenda sip totale banese 102 m2 Ne koder rrashbull 400 meter larg aitostrades Dr-Tr dhe 200 m larg Xhamise me dy minare siperfaqe e theksoj Certefikate pronsie toke 400 m2 uje 2 ore ne dite nga fush kuqe Drita 24/24 Shkolla 9 vjeçare 5 min me kembe qendra shendetsore 3 min kembe me dokumenta te rregullta Certefikate pronsie me komshinje shume shume te mire. E rrethuar me avlli. Shitet per arsye emigrimi Pa asnje lloj problemi. Dhe pa asnje detyrim financiare. Cmimi 50.000 euro. Mobile Al 0682055737 Mobile U.S.A 00 1 (778) 558-4477

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0