SUPER OKAZION!!!

Publikuar nga Alfred Alla from Tiranë 200

Detajet e reklamës

SUPER OKAZION!!! Cmim ne kosto!!!! SHITET dyqan vetem per 1.000 euro/m2. Ne Tirane prane Kodres se Diellit SHITET dyqan me siperfaqe 105 m2 dhe bashke me ambjentin e dyqanit shitet dhe biznesi i sallonit te parukeri estetikes i cili eshte i perbere nga 4 ambjente. Ambjenti i parukerise dhe manikyr e pedikyr, ambjenti i masazhit dhe i solarit, ambjenti i trajtimit te fytyres, ambjenti i dushit dhe hidromasazhit. Dyqani eshte ne gjendje pune dhe i kompletuar me te gjitha paisjet e parukerise,ondolatures,permanentit,manikyr,pedikyr,masazh,trajtim fytyre,paisja e solarit,dushe. Punimet jane shume cilesore me ndricm special,shtrim me parket,me sistem ngrohje ftohje, sistem monitorimi me kamera,sistem sigurie kundra vjedhjes,internet dhe tv kabllor. Dyqani ndodhet ne zone mjaft te pershtatshme,te frekuentuar dhe me dendesi te larte popullsie per te ushtruar aktivitetin e estetik parukerise ose te aktiviteteve te tjera. Cmimi 105.000 euro. Per cdo informacion kontaktoni ne Cel 0684109062

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt