Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 657

Detajet e reklamës

Prane zones se 21 dhjetorit, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ( me ajrim natyral ). Orientohet nga Jug - Lindja, kati i 5 me ashensor. Totalisht i mobiluar. Vendodhja shume e mire per nje jetese sa me komode. Cmimi i qirase: 350 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr 0672049700

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0