Tek Sheshi Willson, Jepet Apartament Me Qira 2+1

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 618

Detajet e reklamës

Prane sheshit Willson, rruga Ymer Kurti, jepet me qira apartamenti 2+1. Apartamenti perbehet nga ambjenti i gatim - ndenjes, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Orientimi eshte jug - lindje dhe ndodhet ne katin e 12. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 550 euro / muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavian ne nr 0676088900.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0