Tek Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira, Apartamenti 3+1

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 394

Detajet e reklamës

Tek Stacioni i trenit, Jepet me QIRA apartament 3+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. I mobiluar ne menyre bashkohore. Orientimi Jug - Lindje. Vendodhja e ben qe zona te jete shume e qete dhe ka te gjitha facilitetet e duhura per nje jetese sa me te mire. Cmimi: 400 euro/muaj Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavian ne nr. 0692176666

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko