Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 46 m² 350 Euro (Rruga e Kavajes)

Publikuar nga Future Home from Tiranë 442

Detajet e reklamës

Jepet me qera ambient tek Pazari i Ri. Ambienti ndodhet në katin e 1 me sipërfaqe 46 m 2. Është i përshtatshëm për biznese të ndryshme. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Ambienti është i investuar me parket, kondicioner dhe fasadë xhami. Për ta vizituar na kontaktoni! OPP12258 Cel. : 0697015469

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0