Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 63 m² 400 Euro (Nente Kateshet)

Publikuar nga Future Home from Tiranë 300

Detajet e reklamës

Jepet me qera apartament 2+1, tek “Nëntë Katëshet". Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri me sipërfaqe 106 m2. Apartamenti disponon: •2 Dhoma •1 Tualet • Detaje të tjera: •I ndriçuar •Pallat i Ri • I përshtatshëm për banim dhe biznes • i pamobiluar •Për ta vizituar na kontaktoni! OPP12358 Cel. : 0697015469

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko