Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 94 m² 500 Euro (Rruga Sulejman Pasha)

Publikuar nga Future Home from Tiranë 506

Detajet e reklamës

Jepet me qera apartament 2+1, rruga "Sulejman Pasha" në Qendër. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 94 m2. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjie • Ambient gatimi • 2 dhoma • 2 Tualete • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar •sistem kondicionimi. Ka pamje nga rruga kryesore. Për ta vizituar na kontaktoni! OPP13205 Cel. : 0697015469

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0