Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 95 m² 400 Euro (Rruga Fortuzi)

Publikuar nga Future Home from Tiranë 373

Detajet e reklamës

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Fortuzi"". Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 95 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi lindje-perëndim i mundëson shtëpisë nriçim përgjatë gjithë ditës. Për ta vizituar na kontaktoni! OPP11630 Cel. : 0692542480

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko