Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 120 m² 400 Euro (Stacioni i Trenit)

Publikuar nga Future Home from Tiranë 434

Detajet e reklamës

Jepet me qera apartament 2+1, Stacioni i Trenit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim •Pallat i Ri • Sipërfaqja e apartamentit : 120 m2. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjie • Ambient gatimi • 2 dhoma • 2 Tualete • Kubaturë e rregullt •sistem kondicionimi •I mobiluar. Për ta vizituar na kontaktoni! OPP13209 Cel. : 069 7015475

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0