Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 100 m² 400 Euro (Qender)

Publikuar nga Future Home from Tiranë 386

Detajet e reklamës

Jepet me qera apartament 2+1, në “Qendër". Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati të ri me sipërfaqe 100 m2. Apartamenti disponon: •2 Dhoma •1 Tualet • Detaje të tjera: •I ndriçuar •Pallat i Ri • I përshtatshëm për banim dhe biznes • i pamobiluar •Për ta vizituar na kontaktoni! OPP12488 Cel. : 0692542480

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko