Tirane, jap me qera zyre Kati 3, 147 m² 1.470 (Rruga e Kavajes)

Publikuar nga Future Home from Tiranë 487

Detajet e reklamës

Jepet me qera ambient, tek “Rruga e Kavajës". Zyra ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri me sipërfaqe 147 m2. Ambienti disponon: •5 Zyra •2 Tualete •2 Ballkone •Sistem kondicionimi qendror •I pamobiluar •Vetrata xhami triplex •Sistem Akustik dhe termik •Çmimi i diskutueshëm •Për ta vizituar na kontaktoni! OPP12461 Cel. : 0693951509

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0