Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 125 m² 138.435 Euro (Rruga Panorama)

Publikuar nga Future Home from Tiranë 248

Detajet e reklamës

Shitet apartament 3+1 tek Harry Fultz në rezidencën "Quartum". Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 125.85 m2 nga të cilat 16.95 m2 janë sipërfaqe e përbashkët dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Rezidenca ka punime cilësore dhe ofron standart të lartë jetese . Për ta vizituar na kontaktoni! OPP13140 Cel. : 0697015475

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko