Tirane, shes makine Mazda 6 Viti 2004, 3.800 Euro

Publikuar nga Alfred Alla from Tiranë 1179

Detajet e reklamës

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: automatik Ftohja......: Klima Fuqia KW..: 110 KM..........: 142000 MAZDA 2.0 BENZINE,VITI 2004,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMATRONIK,PILOT AUTOMATIK,KOMANDA NE TIMON,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,ME LIBER SHERBIMESH,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR Cel. : 0694491400

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0