Tirane, shes makine MERCEDES BENZ AUTOMAT A CLASS 170 CDI Viti 2002, 2.290 Euro

Publikuar nga Alfred Alla from Tiranë 677

Detajet e reklamës

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja......: Kondicioner Fuqia KW..: 55 KM..........: 150000 -MERCEDES BENZ A 170 CDI VITI 2002. -NGJYRA GRI METALIZATO. -KAMBIO AUTOMATIKE. -TAPICERIA GRI E ERRET ME CIRKA SHUME E PASTER. -DISQJE ALUMINI 15. -SISTEM RADIO CD TE MERCEDES. -KOMPJUTER BORDI. -AIRBAG,ABIES,ESP. -PASQYRA ELEKTRONIKE. -XHAMAT PARA ELEKTRONIK. -SISTEM MBYLLJE QENDRORE. -TARGA SHQIPTARE. -SIGURACION,TAKSA DHE KOALIDIM DERI NE MAJ 2018. -MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA. Cel. : 0696882695

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt