Tirane, shes Mercedes-Benz A Class Viti 2003, 3.300 Euro

Publikuar nga Alfred Alla from Tiranë 398

Detajet e reklamës

Karburanti: DiezelNgjyra.....: vishnjeKamjo......: automatikFtohja.....: Kondicioner Shes Mercedes Benz A Class, ngjyre vishnje me dokumenta te rregullta dhe taksa te paguara deri ne Dhjetor 2017. Automjeti eshte ne ngjyre vishnje, ne gjendje shume te mire xhenerike dhe vizuale.Me kambio automatike, pasqyra elektrike dhe te palosshme, sedilje me ngrohje, fshirese me sensore shiu, mbyllje qendrore, xhama elektrike, disqe alumini, goma te reja, airbag, abs, esp, etj. Cmimi: 3,300 Euro ( I diskutueshem) Cel: 0665650200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt