Tirane, shes shtepi 3 Katshe 269 m² 220.000 Euro (Rruga Riza Cerova)

Publikuar nga Future Home from Tiranë 369

Detajet e reklamës

Shitet shtëpi në rrugën "Riza Cerova". Shtëpia ka strukturë 3 katëshe me sipërfaqe totale 269 m2 dhe është e organizuar në 2 sallone ndenjie , 2 kuzhina, 4 dhomë gjumi, 2 Tualete. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi i mië bën të mundur që të jetë e ndriçuar gjatë gjithë ditës. Për ta vizituar na kontaktoni! OPP12748 Cel. : 0692542480

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko