Tirane, shes Vile 4+1+BLK Kati 3, 470 m² 200.000 Euro (Vore)

Publikuar nga Future Home from Tiranë 260

Detajet e reklamës

Shitet vilë 2+1, në Vorë. Vila ka strukturë 3 katëshe me sipërfaqe 470 m2 dhe 600 m2 truall. Vila disponon: • Sallon ndenjie • Ambient gatimi më vete •4 Dhoma •3 Tualete • 2 Ballkone •Detaje të tjera: •E investuar me panele diellore •Sistem Termik dhe akustik •Oxhak •Sistem gasi për gatim •Për ta vizituar na kontaktoni! OPP12400 Cel. : 0697015471

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko