Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 634

Detajet e reklamës

Ne rrugen Sulejman Delvina, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim, pallat egzistues. Organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne menyre shume bashkohore. Cmimi: 350 euro/muaj. Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavian nr 0676088900.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0