Vilat Amerikane, Jepet Me Qira 3+1 ( Kati I 3 I Nje Vile )

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 453

Detajet e reklamës

Prane Vilave Amerikane, mes Ambasades Amerikane dhe asaj Braziliane, jepet me qira apartament ne katin e 3 te nje vile. Organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, 3 dhoma gjumi dhe dy tualete. Ndodhet ne zone shume te qete, te gjelberuar, e aksesueshme nga te gjithe. Ne cmim perfshihet dhe parkim. Cmimi: 700 euro / muaj Per me shume informacion apo vizite ne prone, kontatkoni ne nr 0676088300

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko