Zbardhues NATYRAL dhëmbësh nga Carbone & Coco™ - Made in UK

Publikuar nga Alfred Alla from Tiranë 241

Detajet e reklamës

Çmimi: 2170 lekë Sasia: 30 ml Porosit ne iDeal Store ose ne cel 0663636368 Zbardhoni dhëmbët duke përdorur këtë pluhur përparimtar në këtë fushë. 100% Natyral! Pa shtesa sintetike! Pa konservant! Pa Flouride! Pa ngjyrues artificial! Pa shtesa si baking soda! Pa shije aritficiale të shtuara! Kundër-Bakterial: Përmban agjent kundër-baterial dhe kundër-kërpudhave nga e cila higjiena juaj orale përfiton shumë. Për nje buzëqeshje më të bardhë dhe më të shndërritshme

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt