Zogu i Zi, jepet me qira apartament 2+1.

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 393

Detajet e reklamës

Zogu i Zi, jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati 9-katesh dhe orientohet nga lindja. Organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, dy dhoma gjumi, dy tualete ( nje me ndricim natyral ) dhe nje ballkon. I ndodhur ne nje zone shume te mire, ofron lehtesira levizjese dhe te gjitha kushtet per nje jetese komode. Cmimi: 500 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr 0676022313

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko